271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Ülőgarnitúra, 4 db-os

973. Ülőgarnitúra, 4 db-os

magyar, 20. sz. eleje, fekete lakkfestett, gőzölt bükkfa, kárpitja pótolt, kis sérüléssel, kanapé: 71*124*42 cm, karszék. 71*52,5*42 cm