Egyajtós ruhásszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, 1 db kulccsal, sérült, 177*109*51 cm
821. tétel
Komód
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, intarziás díszítéssel, kulcs nélkül, kis sérülésekkel, lapja pótolt, 87*89*59 cm
822. tétel
Komód
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfaintarziával, öntött sárgaréz veretekkel, sérült, 102*100*51 cm
823. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával1 db kulccsal, kis sérüléssel, 185*130,5*47,5 cm
824. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófaborítással, jávorfa intarziával, alul egy fiókkal,tükrös hátlappal, esztergált polctartókkal, 1 db kulccsal, 163,5*95*43 cm
825. tétel
Komód
magyar, 1800 körül, tömör tölgyfa, jávorfa és paliszander berakással, tetején és oldalain csillag intarziával, sárgaréz veretekkel, sérült, 99*130*62 cm
826. tétel
Vitrin
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóniborítással, sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal, 1 db kulccsal, 143*71*34 cm
827. tétel
Vitrines szekrény
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, 2 db kulccsal, sérült, 189*162*46 cm
828. tétel
Írókomód
829. tétel
Ruhásszekrény pár
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással,jávorfa és topolyafa intarziával, mindkettő akasztós, 2 db kulccsal, 170,5*96,5*70,5 cm
830. tétel
Kanapé
osztrák, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon topolyafa borítással, esztergált díszítéssel, kis sérüléssel, 104*175*69 cm
831. tétel
Egyajtós ruhásszekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással1 db kulccsal, polcos, sérült, 168*109* 53 cm
832. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, sérült, 167*99*48 cm
833. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz., asztallap fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, faragott bükkfa lábazaton, 61*98,5*67,5 cm
834. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, csillagintarziás díszítéssel, egy fiókkal, lábak rövidítve, 57*82,5*56 cm
835. tétel
Vitrin
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, esztergált polctartókkal, hátlapján tükörrel, 1 db kulccsal, 175*78*38,5 cm
836. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon haboskőris borítással és tömör diófa faragott polctartókkal, 1 db kulccsal, alsó tükör sérült, 166*120*51 cm
837. tétel
Kanapé
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, esztergált díszekkel, kárpit sérült, 93*254*71 cm
838. tétel
Vitrin
839. tétel
Kandalló óra