271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Ruhásszekrény pár

830. Ruhásszekrény pár

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással,jávorfa és topolyafa intarziával, mindkettő akasztós, 2 db kulccsal, 170,5*96,5*70,5 cm