271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szalonasztal

835. Szalonasztal

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, csillagintarziás díszítéssel, egy fiókkal, lábak rövidítve, 57*82,5*56 cm