271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Egyajtós ruhásszekrény

832. Egyajtós ruhásszekrény

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással1 db kulccsal, polcos, sérült, 168*109* 53 cm