271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Egyajtós ruhásszekrény

821. Egyajtós ruhásszekrény

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, 1 db kulccsal, sérült, 177*109*51 cm