271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Könyvszekrény

824. Könyvszekrény

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával1 db kulccsal, kis sérüléssel, 185*130,5*47,5 cm