271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Vitrin

839. Vitrin

Francois Linke (1855-1946), 1900 körül, tölgyfa alapon rózsafa borítással, öntött, aranyozott bronz veretekkel,ún. Vernis Martin lakkfestett rokokó jelenetekkel, hajlított üvegekkel, jelzett a tetődíszen: F. Linke, üvegpolcok pótoltak,, 226*132*58 cm