840. Kandalló óra
francia, 19. sz. vége, felesütős szerkezet, mahagóni tok, aranyozott bronz díszítésekkel, aranyozott bronz számlap, zománcfestett római számos számokkal, ingával, kulccsal, működőképes, m: 41 cm