271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Vitrin

825. Vitrin

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófaborítással, jávorfa intarziával, alul egy fiókkal,tükrös hátlappal, esztergált polctartókkal, 1 db kulccsal, 163,5*95*43 cm