271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Komód

826. Komód

magyar, 1800 körül, tömör tölgyfa, jávorfa és paliszander berakással, tetején és oldalain csillag intarziával, sárgaréz veretekkel, sérült, 99*130*62 cm