Fali tükör
magyar, 19. sz., faragott, aranyozott fa, ökörszemes díszítéssel, csiszolt tükörlappal, felújított, 109,5*75 cm
941. tétel
Szalongarnitúra, 3 db-os
osztrák, 1900 körül, tömör mahagóni és mahagóni borítással, öntött bronz veretekkel, üvegezett asztallap alatt szivarcímkékkel, sérült, asztal: 67*64*56 cm, fotel: 97*71*58 cm
942. tétel
Karszék
magyar, 1900 körül, tömör diófa, sárgaréz háttámla dísszel, 86*59*60 cm
943. tétel
Kandalló óra
944. tétel
Keretóra
945. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott, aranyozott ökörszemes díszítéssel, 90*62 cm
946. tétel
Keret pár
magyar, 20. sz. eleje, fa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, kis sérüléssel, 106,5*86 cm (külső), 86,5*66 cm (belső)
947. tétel
Falikar pár
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, sérült, h: 41 cm
948. tétel
Kandalló előtét (szikrafogó)
magyar, 1900 körül, öntöttvas, egyik sarokdísz pótolt, 28*60*28 cm
949. tétel
Állólámpa
magyar, 19. sz. vége, öntöttvas, alakított, m: 170 cm
950. tétel
Konzol pár
osztrák, 19. sz., faragott, aranyozott hársfa, sérült, m: 30 cm, m: 28 cm
951. tétel
Játékasztal
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, szétnyitható lapján préselt aranyozott bőr borítással, felújított, 75*91*45 cm kinyitva: 73*91*91 cm
952. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, egy fiókkal, sérült, 81*125*62 cm
953. tétel
Varróasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, egy fiókkal, kulcs nélkül, sérült, 78*64*43 cm
954. tétel
Női íróasztal
955. tétel
Szalonasztal
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel öntött sárgaréz veretekkel, felújított, 75*70*53 cm
956. tétel
Fiókos asztalka
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon rózsafa borítással, ébenfa és diógyökér intarziás díszítéssel, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, felújított, 75*51*37 cm
957. tétel
Női írószekreter
958. tétel
Szalonasztal
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, fekete lakkfestett, faragott díszítéssel, sérült, d: 80 cm, m: 72 cm
959. tétel
Evőeszköz tartó doboz
angol, 19. sz. vége, mahagóni borítású doboz, jávorfa intarziával, fedelének belsejében intarziás díszítéssel, kulcs nélkül, sérült, 36*25*25 cm