271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kandalló óra

944. Kandalló óra

Bécs, 19. sz. első fele, jelzett: Johann Sailer in Wien, negyedütős szerkezet, topolyafa borítású tok, aranyozott sárgaréz veretekkel, zománcozott arab számos számlap sérült, kulccsal, ingával, működő, m: 45 cm