271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Keretóra

945. Keretóra

magyar, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, zománcozott számlap sérült, aranyozott blondelmaszás keretben, ingával, üveg hiányzik, szerkezet sérült, tisztításra szorul, 47*38,5 cm