271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Evőeszköz tartó doboz

960. Evőeszköz tartó doboz

angol, 19. sz. vége, mahagóni borítású doboz, jávorfa intarziával, fedelének belsejében intarziás díszítéssel, kulcs nélkül, sérült, 36*25*25 cm