271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Fiókos asztalka

957. Fiókos asztalka

francia, 1900 körül, tölgyfa alapon rózsafa borítással, ébenfa és diógyökér intarziás díszítéssel, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, felújított, 75*51*37 cm