957. Fiókos asztalka
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon rózsafa borítással, ébenfa és diógyökér intarziás díszítéssel, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, felújított, 75*51*37 cm