271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Női írószekreter

958. Női írószekreter

magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, lehajtható írólapja mögött 5 kis fiókkal, öntött sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel, 1 db kulccsal, 107,5*95,5*43 cm