958. Női írószekreter
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, lehajtható írólapja mögött 5 kis fiókkal, öntött sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel, 1 db kulccsal, 107,5*95,5*43 cm