271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Asztalka

880. Asztalka

osztrák, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott hársfa, asztallapján festett gáláns jelenettel, egyik lába sérült, m: 67 cm, d: 46 cm