808. Sarok tálalószekrény
osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófaborítással, jávorfa intarziával, középen egy fiókkal, öntött bronz zárpajzsokkal, 2 db kulccsal, 222*94*47 cm