271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szalonasztal

818. Szalonasztal

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófaborítással, topolyafa intarziával, lábazatán, faragott és esztergált díszítéssel, egy fiókkal, 78*123,5*69,5 cm