271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Tálalószekrény

805. Tálalószekrény

osztrák,19. sz. fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, cseresznyefa és topolyafa intarziával, felső részén címer ábrázolással, kihúzható tálaló lapokkal, eredeti zárszerkezetekkel, 165*255*87 cm