271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kandalló óra

923. Kandalló óra

francia, 19. sz. vége, jelzett: "A la cloche d'or L. Boutry Lille", márvány óraház, zománcozott, római számos számlappal, ingával, kulcs nélkül, működőképes, 26*22,5*13 cm