938. Játékasztal
osztrák, 19. sz. vége, tömör diófa vagy mahagóni, faragott, aranyozott neorokokó díszítéssel, tetején bőr borítással, szétnyitható lapján posztó rátéttel és sárgaréz pénztartókkal, 68*86*44 cm