271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Hajóbőrönd

924. Hajóbőrönd

1920 körül, fa korpusz, fém veretekkel, belsejében eredeti akasztókkal, fiókokon vászon borítással, zár jelzett: Ermett, sérült, görgők utólagosak, 112*57*59 cm