271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Posztamens pár

925. Posztamens pár

magyar, 20. sz. első fele, fekete lakkfestett fa, faragott és vésett díszítéssel, elefántok agyara bükkfa, sérült, m: 85 cm, d: 42 cm