271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Posztamens

931. Posztamens

magyar, 20. sz. eleje, pácolt bükkfa, faragott díszítéssel, oroszlánkarmos lábakkal, kis sérüléssel, m: 104,5 cm, d: 30,5 cm