271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szivarkínáló - Humidor

882. Szivarkínáló - Humidor

osztrák, 19. sz. vége, mahagóni borítással, csont és ón intarziával, belsejében sárgaréz szivartartó szerelékkel, sérült, m: 31 cm