894. Szervizasztal
angol, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diógyökér borítással, esztergált lábazaton, asztallap két oldalon lehajtható, görgőkön, kis sérüléssel, 72*103*91 cm, lehajtva: 72*91*17 cm