271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Úti íróasztal

887. Úti íróasztal

angol, 19. sz. vége, fenyőfa alapon szemes jávor borítással,vésett sárgaréz, gyöngyház, csont és diófa intarziával,írólapján préselt, aranyozott bőr rátéttel, 1 db kulccsal, sérült, 18*33*28 cm