891. Játékasztal
angol, 19. sz. vége, asztallap: fenyőfa alapon diógyökér borítással, jávorfa intarziával, faragott, tömör diófa lábazaton, lapján posztó rátéttel, görgőkön, kis sérüléssel, 74*98*44 cm, nyitva: 74*98*87,5 cm