271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Buddhista imakönyv

744. Buddhista imakönyv

Délkelet-Ázsia, Burma (?), 20. sz. eleje, aranyozott szélekkel, pálmalevél lapokon karctollal írott imaszövegek, lakkfestett fa elő- és hátlap, 51*5,7 cm