271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Fényképalbum

756. Fényképalbum

Japán, 20. sz. eleje, lakk fedőlapján plasztikus csont és gyöngyház díszítéssel, belsejében festett selyem fényképtartó lapokkal, sérült, 25*26*6 cm