743. Kerti füstölő
Japán, 20. sz. eleje, öntött bronz, több részből összeállított, három oroszlánfejes lábon magas öblös test, plasztikus, figurális és sárkányos díszítményekkel, fa talpazaton, Fo oroszlánokkal és, harcos alakjával, sérülésekkel, m: 148 cm, talpazat: 38,5