271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kerti füstölő

743. Kerti füstölő

Japán, 20. sz. eleje, öntött bronz, több részből összeállított, három oroszlánfejes lábon magas öblös test, plasztikus, figurális és sárkányos díszítményekkel, fa talpazaton, Fo oroszlánokkal és, harcos alakjával, sérülésekkel, m: 148 cm, talpazat: 38,5