271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Tzakli - Begtse Tanvédő Istenség

753. Tzakli - Begtse Tanvédő Istenség

Mongólia, 19. sz. vége, tempera, vászon, 19,5*14,2 cm