271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Ékszertartó szekrényke

741. Ékszertartó szekrényke

Japán, 19. sz. vége, lakkfestett fa, arany festett virág és madár motívumokkal, fém fogantyúkkal és veretekkel, ajtaja mögött 2 fiókkal, 8 kisebb és 3 nagyobb fiókkal, kis sérülésekkel, kulcs hiányzik, 41,5*30*14,5 cm