271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Keretóra

849. Keretóra

magyar, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott, blondelmassza díszítésű fa keret, fém számlapos, negyedütős zenélő szerkezet, ingával és 2 db kulccsal, működőképes, kereten sérülésekkel,, üveg hiányzik, 58,5*48*15,5 cm