271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Keretóra

853. Keretóra

magyar, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, aranyozott blondelmasszás keretben, zománcozott római számos számlapingával, hátlap pótolt, működőképes, 56,5*41,5 cm