271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szekrényke

858. Szekrényke

magyar, 18. sz. vége, tölgyfa, faragott díszítéssel alul egy fiókkal, eredeti zárszerkezet, 1 db kulccsal, zár nem működik, sérült, 91*80*42 cm