271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szekrényóra

854. Szekrényóra

Pozsony, 18. sz. vége, jelzett: Benjamin Schmit Presburg, mahagóniszínűre pácolt fa tok, felesütős szerkezet, zománcfestett, római számos számlappal, öntött és vésett bronz és sárgaréz díszítésekkel, 1 db kulccsal, sérült, működőképes, m: 54 cm