727. Tintatartó
Bécs, 1910 körül, zöld öntött üveg, ezüst szerelék: Bécs 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes finomság, "MS" mesterjegy, eredeti üvegbetéttel, 12*7,5*7,5 cm