271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Reklámtábla - Rotbart Zsilett

738. Reklámtábla - Rotbart Zsilett

1940 körül, hőmérővel, jelezve j.l: Urban und Kuhn, Vesser Thübigen sérült, ívelt, Reprodukálva: Zománcreklámok 1890-1960 a Saphier Gyűjteményből, 2002. Szombathelyi Képtár, 89. kép, 64*16 cm