405. Papp József
Soproni Öreg udvar, 1930 körül
oil on cardboard
60*49,5 cm
j.j.l.: olvashatatlan, töredékes; h.o.: Műcsarnok Tavaszi kiállítás 1932 kat.sz. 456. cédula
Kiállítva: Nemzeti Szalon, Őszi Tárlat, Budapest, 1931. szeptember (kat. 230. Soproni öreg udvar), sérült