Magyar
AUCTIONS
CONSIGNMENT
WEBSHOP
NEWS
ABOUT US
CONTACT
AUCTIONS
CURRENT CATALOGUES
UPCOMING AUCTIONS
CONDITIONS OF SALE / INFORMATION
PREVIOUS CATALOGUES
CONSIGNMENT
WEBSHOP
NEWS
ABOUT US
OUR HISTORY
ASSOCIATES
CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY
PARTNERS
CONTACT
Folk art objects form the Nagyházi Collection
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-64]
Kuglófsütő
Felvidék, 19. sz. első fele, ónozott vörösréz
1. lot
Kuglófsütő
2. lot
Gyömbértartó
Gottlieb Friedrich Hutten (1766 - 1837), ón, vésett "A.M.B." monogrammal
3. lot
4. lot
Bokály
Alvinc, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, repedt
5. lot
Olajos korsó
Felvidék, 1800 körül, ónmázas fajansz, füle restaurált, sérült
6. lot
Kályhacsempe
Székelyföld, 18. sz. vége, mázatlan cserép, restaurált
7. lot
Kályhacsempe
Erdély, 18. sz., mázatlan csillámos cserép
8. lot
Kályhacsempe
Szászkézd, 1780 körül, mázas cserép, repedt
9. lot
Sarok kályhacsempe
Brassó, 19. sz. vége, mázas cserép
10. lot
Kályhacsempe
erdélyi szász, 19. sz. eleje, mázas cserép
11. lot
Kályhacsempe
Barcaság, 1838, mázas cserép, "Matias Gotchik" felirattal, repedt
12. lot
Tál
hucul, 19. sz. közepe, mázas cserép, sgraffitós díszítéssel
13. lot
Kancsó
hucul, 19. sz. második fele, mázas cserép, sgraffitós díszítéssel
14. lot
Tál
hucul, 19. sz. második fele, mázas cserép, sgraffitós díszítéssel, sérült
15. lot
Tál
16. lot
Tányér
Homoróddaróc, 18. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
17. lot
Kancsó
Brassó, 19. sz. közepe, mázas cserép, restaurált
18. lot
Bokály
Kürpöd, 18. sz. vége, mázas cserép
19. lot
Bokály
Brassó környéke, 18. sz. vége, mázas cserép
20. lot
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-64]
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
Nagyházi Gallery
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000