284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Támlásszék, 4 db

576. Támlásszék, 4 db

125*47*52 cm

magyar, 19. sz. második fele, tömör diófa, háttámláján faragott indadísszel, kis sérülésekkel