284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Balatoni délelőtt

281. Királyfalvy - Kraft Károly (Aranyosmarót, 1879 - Balatonkenese, 1964)

Balatoni délelőtt

olaj, vászon

51*72 cm

j.j.l.: Királyfalvy, h.o.: autográf felirat