284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Zongoraszék

742. Zongoraszék

75*103*62 cm

osztrák, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, jelezve az ülőrész peremén, töredékes cédulán: „Jacob und Joseph Kohn, Wien”, állítható magasságú, kis sérüléssel