284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Írópult

706. Írópult

117*100,5*64 cm

magyar, 19. sz. vége, tömör mahagóni és mahagóni színűre pácolt bükkfa, asztallapján bőr borítással, faragott és esztergált lábazaton, egy fiókkal, sérült, fiók zárszerkezete hiányzik