706. Írópult
117*100,5*64 cm
magyar, 19. sz. vége, tömör mahagóni és mahagóni színűre pácolt bükkfa, asztallapján bőr borítással, faragott és esztergált lábazaton, egy fiókkal, sérült, fiók zárszerkezete hiányzik