660. Keretóra
63*53 cm
Pest, 19. sz. közepe, Lechner József, jelzett: Jos. Lechner in Pesth, negyedütős szerkezet, faragott, aranyozott ökörszemes keretben, aranyozott fém rátét díszekkel, ingával, javításra és tisztításra szoruló szerkezettel