284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Keretóra

660. Keretóra

63*53 cm

Pest, 19. sz. közepe, Lechner József, jelzett: Jos. Lechner in Pesth, negyedütős szerkezet, faragott, aranyozott ökörszemes keretben, aranyozott fém rátét díszekkel, ingával, javításra és tisztításra szoruló szerkezettel