615. Smizett
84*59*35 cm
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal, hátoldalon gyártói címkével, 1 db kulccsal, kis sérülésekkel