284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Smizett

615. Smizett

84*59*35 cm

francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal, hátoldalon gyártói címkével, 1 db kulccsal, kis sérülésekkel