284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Sarok tálalószekrény

599. Sarok tálalószekrény

198*100*51 cm

magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott és intarziás díszítéssel, kis sérülésekkel